Що повинен знати Junior Front-end розробник в 2021 році ?️

Це безкоштовний ресурс, насамперед націлений на навчання кодингу на практиці. Хоча він здебільшого складається з інтерактивних уроків, там є тести та статті на різні https://wizardsdev.com/ теми з PHP. Хоча російський сервер Nginx в Україні вказують частіше, перевага більш старої технології Apache в Каліфорнії вказує на те, що є сенс її вчити.

Continuous Integration та Unit Tests на масштабному проекті критичні. Але у нас ці знання нерідко бувають terra incognita навіть для досвідченого PHP розробника. Раніше на DOU виходила стаття про досвід впровадження Continuous Integration в PHP-проекті та стаття про PHPUnit. Українські роботодавці масово вказують у вимогах PHP 7 .

Александр Скакунов, Senior Software Engineer в Perfectial

Використання PHP для розробки загальноорганізаційного програмного забезпечення набирає обертів завдяки гнучкості, легкій інтеграції та різноманітним можливостям для здійснення платежів. Українські роботодавці масово вказують у вимогах PHP 7. Не секрет, що на старих проектах може не бути ООП, і вказівка на версію сигналізує, що тим, хто сидить на таких проектах, слід попрацювати над своїми знаннями. Володіння цими принципами дозволяє грамотно проєктувати та розробляти такі програмні системи, які з великою ймовірністю зможуть тривалий час розвиватися, розширюватися та підтримуватися.

що повинен знати Senior PHP Розробник

Наприклад, конфлікти, що виникають при злитті файлів, набагато краще вирішувати в графічному інтерфейсі, ніж в консолі. PHP розробник робить можливим працювати на проекті для всіх учасників, по суті основне завдання зробити зручний інтерфейс для верстальника, замовника, сео фахівця, маркетолога і т.д. Хто тільки не мріє працювати в IT – вивчив будь-яку мову програмування – і вперед. Але сьогодні ми розповімо про крутий спеціалізації, яка вимагає серйозної підготовки – php-розробник.

Що буде плюсом?

Рівень англійської є вирішальним для визначення компенсації. Найчастіше роботодавці згодні на Intermediate, тоді як Advanced не вказали в жодній вакансії. Картина в Україні та Каліфорнії багато в чому схожа, але прослідковується низка відмінностей. Щоб можна було побачити «розклад сил» наочно, Ігор Яновський створив для нас інтерактивний віджет. Знання інших мов дає змогу обирати найбільш підходящий інструмент для конкретного завдання і розширювати свій арсенал програмування.

що повинен знати Senior PHP Розробник

У будь-якому випадку якісна верстка – це база, якою потрібно володіти впевнено і вільно як верстальнику, так і фронтенд фахівцю. З першого погляду може здатися, що стек необхідних знань і умінь веб-розробника настільки великий, що бажання стати на шлях вивчення може пропасти відразу ж. На невеликому проєкті може бути достатнім знання PHP (або навіть Node.js), Ajax і вміння працювати з будь-якою однією СУБД. А для великого інтернет-магазину потрібно вміти працювати з такими технологіями, як Docker, Kubernetes, а також з високими навантаженнями, знати системи моніторингу. “У світі розробки нічого не стоїть на місці, з’являються нові фреймворки, нові підходи до розробки.

SMART – цілі: найкращий помічник у плануванні для програмістів

Фулстек-розробник – це фахівець, який може розробити і реалізувати власний проект «під ключ». Жоденfront end і back endрозробник не володіє такою ж універсальністю і самостійністю в роботі. Наприклад, є компанії, яким потрібен розробник-сеньйор по Back-end і миддл по Front-end (або навпаки). Із обов’язків на цьому рівні можуть бути такі завдання як розробка окремої значної частини програмного інтерфейсу (наприклад сервіс по авторизації) та обов’язковим є знання модульного тестування. Якщо говорити просто, то PHP розробник – це професіонал, який займається розробкою додатків, програм і веб-сайтів.

  • Вивчіть базові скілли зі списку нижче і починайте пробувати свої сили у різних компаніях.
  • Yii є дуже популярним в Росії, але, як ми бачимо, не в нас.
  • Щоб продукт працював найкращим чином, потрібен розробник, який зможе підібрати оптимальну систему зберігання даних.
  • Дійсно, обсяг знань php-розробника досить великий, але весь список дійсно необхідний, так як для хороших результатів не достатньо написати PHP-код.
  • В той же час Drupal та Wordpress безсумнівно є досить популярними, але тим не менше майже відсутні у вимогах.

Вони можуть прискорити розробку, пропонуючи повторювані рішення загальних проблем. Вони також допомагають поліпшити читабельність коду, оскільки інші розробники розпізнають використовувані патерни. Деякі з найпоширеніших шаблонів проєктування в PHP-додатках включають Factory, Strategy і Singleton, але існує безліч інших, з якими варто ознайомитися. В цілому, заощадите собі час, вивчивши кращі практики роботи з різними PHP-фреймворками.

Поширені проблеми під час пошуку PHP-розробника

Та й мови програмування постійно отримують оновлення. Тому якщо не хочеш опинитись ‘за бортом’, потрібно постійно вчити щось нове, і витрачати багато часу на самоосвіту та саморозвиток. Зазвичай результат вашої роботи користувач побачить тільки якщо буде добре зроблена frontend частина”, – радить Java developer (backend) компанії SPD-Ukraine Дем’ян Куріленко.

що повинен знати Senior PHP Розробник

На даний момент найбільшою популярністю користується React, оскільки він збалансований як з точки зору складності, так і з точки зору багатства функціоналу. До того ж найбільша кількість вакансій припадає саме на цей фреймворк, а значить, що він цікавий не тільки розробникам, а й бізнесу. Покажіть на співбесіді, що ви горите фронтендом, що ви постійно вчитеся і хочете рости. Технології вакансія Senior PHP Розробник в айті розвиваються швидко, і ви повинні бути готові не тільки постійно вчити нове, але і стежити за оновленням вже існуючих знань. Тут дуже важливо навчитися фільтрувати інформацію і не розпорошуватися на безліч статей «про все і ні про що». Самостійне навчання може зайняти більше року, в той час як оптимізовані курси допоможуть освоїти напрямок фронтенд за 5-7 місяців.

JSON (JavaScript Object Notation) – це загальний формат обміну даними. Дозволяє здійснювати обмін інформацією між програмними продуктами, котрі написані різними мовами. Таким чином, клієнт, який використовує JavaScript, може легко передавати дані на сервер, реалізований за допомогою Ruby/Java/PHP. Технології верстання надійних адаптивних веб-сторінок, які дозволяють легше створювати динамічні сайти та зручніше структурувати їх вміст. Найкраще Flex-верстання в дії показує інтерактивний сайт flexboxfroggy.com, а Grid-верстання – cssgridgarden.com. 7.Тренуйтесь у додаткових проектах, за якими у вас недостатньо експертизи.

Зарплати FrontEnd розробників

Я звернувся до альтернативного зарплатного віджету , щоб побачити різницю в компенсації залежно від рівня англійської для Senior PHP розробника. Це пов’язаність язано з тим, що назва технології може бути записана у вакансії з помилкою. Альо значно вагоміша причина в тому, що в разі проходження скриптом поза увагою опинилися б технології, не включені в попередній список. Це пов’язаність язано з тим, що одну вакансію можуть вести декілька агенцій, що призведе до викривлення результатів.

Фулстек розробник має справу з великим набором технологій і може замінити собою кількох більш вузьких фахівців. Тому і попит наfullstack розробників в сучасних компаніях стає дедалі більше. Для більш ефективної розробки на PHP варто вивчити популярні фреймворки, такі як Laravel, Symfony і CodeIgniter. Вони надають готові рішення для маршрутизації, управління базами даних, аутентифікації та інших завдань, що значно прискорює процес розробки. Приєднайтесь до онлайн-спільнот розробників — там зручно відстежувати актуальні вакансії «з перших рук».

Leave a Comment

O seu endereço de email não será publicado. Campos obrigatórios marcados com *

Scroll to Top